Gelir - Gider

WEGS, Teklif Yönetimi, Proforma Kesme, Satış, Satın Alma Faaliyetleri gibi mali girdi/çıktı yaratan tüm işlemlerinizi tek bir platformda toplayarak, işletmenizin finansal yönetimini kolaylaştırır. Tüm bu işlemleri hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek zamanınızı ve emeğinizi diğer iş faaliyetlerine yönlendirebilirsiniz. Ayrıca, tüm işlemleri tek bir sistemde takip ederek işletme verimliliğinizi artırabilir ve karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

 

1. Finansal durumun daha iyi takip edilmesi: Gelir-Gider Takibi, işletmenin gelir ve giderlerini ayrıntılı bir şekilde takip etmenizi sağlar. Bu sayede, işletmenin finansal durumu hakkında daha net bir görüntü elde edersiniz ve işletmenizin başarısını daha iyi ölçebilirsiniz. 

2. Verimli bir işleyiş: Gelir-Gider Takibi, işletmenin gelir ve giderlerinin takibi için manuel işlemlerin yerini otomatik işlemler alır. Böylece, işletmenizdeki işleyiş daha verimli ve hızlı hale gelir. 

3. Karar verme sürecinin hızlandırılması: Gelir-Gider Takibi, işletmenin finansal durumunu daha net bir şekilde gösterdiği için karar verme sürecinde büyük bir yardımcıdır. İşletmenin karlılık durumu hakkında daha iyi bilgi sahibi olduğunuz için, doğru kararları daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz.